אודות החברהחברת אקו סיסטמס החלה את פעילותה בשנת 2004 בתחום מיחזור מים אפורים למגזר הביתי.
במהלך השנים 2007-2010 פיתחה החברה מערכת מים אפורים למגזר הציבורי. במהלך שנים אלו ערכה החברה את הפיילוט המקיף ביותר שנעשה בתחום בשיתוף משרד הבריאות.

בשנת 2010 הייתה חברת אקו סיסטמס לחברה הראשונה בישראל, שקיבלה את אישור משרד הבריאות להשקות מדשאות במים אפורים מטופלים על פי הנחיות ועדת הלפרין.

מתקן מערכת מיחזור מים אפורים הראשון של החברה יצא לדרך במרכז ספורט שוהם.
פעילות נוספת של החברה היא בתכנון, הקמה ותחזוקת מערכות לאיסוף מי מזגנים במבני ציבור ובנייני מגורים.
חברת אקו סיסטמס הקימה מערכות איסוף מי מזגנים בפרויקטים של חברות כמו שיכון ובינוי, חנן מור, רוטשטיין, אלקטרה, א.דורי ועוד.
מערכות איסוף מי מזגנים חוסכות במים להשקיית גינת הבניין ובכך מקבלת ניקוד ירוק על פי תקן 5281.אקוסיסטמס מעניקה פתרונות אקולוגיים בתחומים נוספים:

STERIL-AIREשיפור איכות אוויר במבנים ממוזגים: מערכות מיזוג אוויר מהוות בית גידול למזהמים שמתיישבים בתוך מערכות מיזוג אוויר. המערכת הטובה ביותר בעולם למניעת גידול מזהמים היא מערכת UVC EMITTERS® של חברת STERIL-AIRE .
בזכות מערכת זו זוכה המבנה הממוזג לאיכות אוויר מהמעולות ביותר הקיימות בשוק.


SOLARSPOT

תאורה טבעית ותאורה היברידית- אקו סיסטמס מייצגת בישראל את החברה המובילה בעולם בתחום מערכת הכנסת אור טבעי ומערכת היברידית (תאורה טבעית משולבת יחד עם תאורה מלאכותית באותו גוף תאורה) אל תוך מבנים.


מערכת לטיפול בשפכים תעשייתיים

אקו סיסטמס מקימה מערכות לטיפול שפכים תעשייתיים בתוך מפעלים ומאפשרת למפעלים להזרים את השפכים למערכות הביוב העירוניות על פי האיכות הנדרשת לפי חוק.